Вівторок, 2024 Кві 23, 19:23

Євангельська церква "Тихая Пристань"

Логін:
Пароль:
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: naik, Dimmi  
Форум » Головна » Головна сторінка » Яку тему ви б хотіли, щоб ми розібрали на групі "Волейбол"?
Яку тему ви б хотіли, щоб ми розібрали на групі "Волейбол"?
naikДата: Субота, 2010 Бер 27, 15:24 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 39
Репутація: 19
Статус: Offline
Яку тему ви б хотіли, щоб ми розглянули на групі "Волейбол"?
Залишайте свої пропозиції!
Нам цікаво знати вашу думку.


Господь ніколи не запізнюється!
 
iriskaДата: Неділя, 2010 Бер 28, 09:37 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 7
Статус: Offline
Навіть не знаю....Всі теми завжди класні, тому вважаю що можно покластися на Сашу та Вову на 100% biggrin biggrin
 
vasyassДата: Вівторок, 2010 Бер 30, 15:19 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
не погано було б розглянути тему. Любови.

А вобщем я щитаю. Что Вова и Саня готовят хорошие темы.

Неплохо бы если б они доверяли их доклад Всем. Кто часто ходит это б сплатило и дало небольшой опыт.


Я здесь и везде инет меня негде.
 
DimmiДата: Вівторок, 2010 Бер 30, 18:15 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Модераторы
Повідомлень: 3
Репутація: 14
Статус: Offline
Мне тоже очень интересна тема - отношений (если я правильно понял Ваську smile )
Если можно то плииииз!!!!
 
SeekerДата: Неділя, 2010 Кві 18, 20:09 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 5
Статус: Offline
biggrin Любую, Библия вся интересна.
 
voloshimaДата: Субота, 2011 Бер 19, 21:56 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 3
Статус: Offline
Света готовит тему "Эволюция или сотворение" с точки зрения христианства, а я готовлю с точки зрения науки, так что запасайтесь попкорном - будет интересно.

Додано (2011 Бер 19, 21:56)
---------------------------------------------
P. S. Интересные темы для обсуждения можно найти на черкасском форуме forum.ck.ua в ветке "Религия". Вот ссылка на ветку: http://forum.ck.ua/viewforum.php?f=128


Говори мало, слушай много, а думай еще больше
 
smironykДата: Неділя, 2011 Бер 20, 19:23 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 28
Репутація: 11
Статус: Offline
Еволюція чи Розумний задум? - вибір дається кожному, від цього вибору залежить ваше життя!
Так ця тема буде 27.03.11, тож готуйте не лише попкорм, але і свої факти, думки, роздуми - не будьте пасивними слухачами!


Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом...

Повідомлення відредагував smironyk - Неділя, 2011 Бер 20, 19:24
 
naikДата: Неділя, 2011 Бер 20, 21:43 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 39
Репутація: 19
Статус: Offline
Так тема буде гаряча. Думаємо, готуємо свої аргументи і не лишаємося байдужими! І пам`ятай, що потрібно не просто вірити в щось, а й могти довести чому я в це вірю! Аргументи вказують на те, що ти думаюча людина. Тож поділіться незаперечними аргументами!!!

Господь ніколи не запізнюється!
 
voloshimaДата: Понеділок, 2011 Бер 28, 21:48 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 3
Статус: Offline
Вижу ветка немного оживилась. Выкладывайте свои темы - может сможем приготовить "горячую" дискуссию.

Говори мало, слушай много, а думай еще больше
 
smironykДата: Понеділок, 2011 Бер 28, 21:57 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 28
Репутація: 11
Статус: Offline
І хто ожив? ті хто й так активні! "Гаряча дискусія" - це не двоє-троє людей, які доказують один одному, а кожен має свою думку і свої аргументи!
Quote (voloshima)
Выкладывайте свои темы - может сможем приготовить "горячую" дискуссию
але ідею повністю підтриую!


Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом...
 
naikДата: Понеділок, 2011 Бер 28, 22:03 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 39
Репутація: 19
Статус: Offline
Я також підтримую! Люди просинайтеся! Давайте спілкуватися! Висловлювати свої думки!

Господь ніколи не запізнюється!
 
naikДата: Неділя, 2011 Кві 03, 12:16 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 39
Репутація: 19
Статус: Offline
Віра - це впевненість в існуванні того, чого ми не бачимо і до чого не маємо можливості доторкнутися.

Господь ніколи не запізнюється!
 
smironykДата: Неділя, 2011 Кві 03, 22:59 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 28
Репутація: 11
Статус: Offline
Кожна людина - навіть якщо вона не знає про Бога або заперечує Його - в глибині душі прагне чогось прекрасного, досконалого, що дає їй смисл життя. Як властиво людям дихати, мислити, відчувати, так властиво їм і вірити в ідеал. Переконання в тому, що існує щось вище, дає нам сили існувати.Олександр Мень
Істинна віра спрямована не на те, щоб дати людині відчуття спокою, а щоб дати їй сили для праці. Джон Рескiн

Віруючі в Бога Ісуса Христа чудово розуміють, що крім прекрасного, доброго існує абсолютно протилежне - зло! БОГ дає сили боротися із злом, протистояти йому, дає сили для праці!

А як ви думаєте, де беруться сили для боротьби, протистояння злу, несправедливості?


Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом...
 
naikДата: Неділя, 2011 Кві 10, 00:26 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 39
Репутація: 19
Статус: Offline
А мене цікавить таке питання - звертаюся до всих форумчан!
На скільки відсотків (тільки відповідайте чесно і відверто) ви у складній ситуації довіряєте і покладаєтеся на Бога, а наскільки на свої власні сили, тобто на самого себе?


Господь ніколи не запізнюється!
 
smironykДата: Неділя, 2011 Кві 10, 11:09 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 28
Репутація: 11
Статус: Offline
Цікаве питання! flower
коли все складно я реально розумію, що сама не справлюся - все покладаю в руки Бога! - 90-100%
коли ж все ніби терпимо - то, нажаль, все роблю сама (не даю можливості Богу проявити його силу і волю), а потім жалкую, чому ж я недовірила це Богу...
Жахлива річ суєта! - а мене вона бува захвачує.... і те треба зробити, і там не встигаю... а потім Бог зупиняє ти дивишся і навіщо це все було... сили треба було витрачати в іншому напрямі...
Всім хто мало спить і багато працює: пропоную змінити графік лягайте відпочивати на 1-2 год раніше - сили добавлятьються, і дасте Богу проявити свою силу, бо хоч і менше потратите часу, але все встигнете і навіть більше! коли ж не спиться так рано подумайте як пройшов день, за що треба подякували Богу, що прекрасне ви сьогодні узнали... - принаймі так відбувається у мене! хоча я розумію, що треба ще багато зробити, але намагаюся дотримуватися графіка! (в мене родичі щоковані раніше 01:00 не лягала, а тепер 23:00 я йду спать і в 7:00 встаю - це при тому, що в мене сесія і обласна перевірка на роботі) - навчаюся довіряти Богу, але бува егоїзм заважає!
щось мене понесло - зупиняюся! чекаю ваших відповідей smile


Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом...
 
Форум » Головна » Головна сторінка » Яку тему ви б хотіли, щоб ми розібрали на групі "Волейбол"?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ПовнаХата:Все, що Вам портрібно!